راهنمای دریافت گواهینامه

این راهنما مخصوص فراگیرانی است که در دوره های این سامانه ثبت نام کرده اند و پس از اتمام دوره قصد دریافت گواهینامه دوره آموزشی خود را دارند.تمامی گواهینامه ها در این سامانه دارای

QR CODE (کد انحصاری قابل شناسایی ) میباشند که اصالت و صحت آن را میتواند تایید کند. 

1- تکمیل دوره

پس از اینکه دوره را به صورت کامل بگذرانید در بالای صفحه دستگاه پخش (video player)درصد پیشرفت شما را در این دوره به شما نمایش میدهد زمانی که درصد پیشرفت شما به 100 درصد رسید بر روی علامت ضربدر که در تصویر مشخص شده است کلیک نمایید .

سپس مطابق تصویر بر روی گزینه ی « دوره را کامل کنید » کلیک نمایید

 

2- نمایش گواهینامه

پس از اینکه بر روی گزینه « دوره را کامل کنید » کلیک کنید گزینه « نمایش گواهینامه » برای شما نمایان میشود بر روی آن کلیک نمایید و منتظر بمانید تا سامانه گواهینامه شما را آماده سازی کند این پروسه به دلیل حجم بالای فایل گواهینامه مقداری زمان میبرد  لطفا منتظر بمانید تا آماده سازی گواهینامه شما انجام شود .

اکنون مطابق تصویر زیر گواهینامه شما نمایش داده میشود .

 

3- دانلود گواهینامه

پس از اینکه مرحله آماده سازی گواهینامه انجام میشود  اولین گزینه در سمت راست تصویر گواهینامه مربوط به « دانلود گواهینامه » میباشد هنگامی که موس را روی روی این گزینه بگذارید گزینه « پی-دی-اف-jpj » را مانند تصویر مشاهده میکنید روی آن کلیک نمایید تا دانلود گواهینامه شما انجام شود .

 

4- نمایش و دانلود مجدد گواهینامه

 

چنانچه پس از مدتی مجددا به گواهینامه خود احتیاج پیدا کردید و فایل دانلود شده آن موجود نبود میتوانید به راحتی دوباره آن را مشاهده و دانلود نمایید .

برای این کار کافیست در صفحه پبشخوان خود وارد قسمت « دوره های ثبت نام شده » بشوید در این قسمت ، زیر عنوان دوره ای که قبلا آن را تکمیل نموده اید گزینه « دانلود گواهینامه » وجود دارد روی آن کلیک کنید سپس  مطابق راهنمای بالا منتظر آماده سازی گواهینامه بمانید و برای دانلود نیز مطابق راهنمای دانلود گواهینامه عمل نمایید